Zarejestruj / Zaloguj

Lasery chirurgiczne

lasery_chirurgiczne
Lasery w medycynie są stosowane już od lat. W latach 60-tych XX wieku zastosowano je po raz pierwszy w dermatologii. W późniejszych latach były one stopniowo wprowadzane niemalże do każdej dziedziny medycyny. Obecnie są one powszechnie używane w medycynie.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Modelowanie pośladków za pomocą komórek tłuszczowych pozyskanych podczas ...

wodna liposukcja modeling pośladków
Pozyskany tłuszcz podczas water-jet assisted liposuction (WAL) with the body-jet® (tłum. z ang. wodna liposukcja z bezpośrednim wtryskiem do ciała) jest bardzo wartościowym materiałem, który można wykorzystać do modelowania ciała.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Vaser Lipo - ogólna charakterystyka zabiegu

vaser lipo liposukcja
Vaser Lipo to zabieg liposukcji, podczas którego wykorzystywane są ultradźwięki. Zabieg składa się z trzech zasadniczych etapów.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Wodna liposukcja body-jet - korekta cieni pod oczami oraz zapadniętej doliny ...

korekta cieni pod oczami
Wodna liposukcja - water-jet liposuction with the body-jet (tłum. z ang. liposukcja z wtryskiem bezpośrednio do ciała) jest ulepszoną techniką zabiegu odsysającego tłuszcz.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Wodna liposukcja body-jet - najnowsza i najbezpieczniejsza metoda

liposukcja wodna
Dotychczas liposukcja w większości przypadków musiała odbywać się w znieczuleniu ogólnym. Obecnie nastąpił przełom w technologii urządzeń do liposukcji, który znacznie ułatwia przeprowadzenie zabiegu. Wodna water-jet liposuction with the body-jet ( tłum. z ang. liposukcja z wtryskiem bezpośrednio do ciała) jest ulepszoną techniką zabiegu odsysającego tłuszcz. Główną różnicą pomiędzy dotychczas opracowanymi technikami liposukcji, a technologią body-jet® jest sposób rozpuszczania tłuszczu.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Ekspanderoprotezy - dwukomorowe implanty ze zintegrowaną zastawką ...

ekspanderoprotezy
Obecnie producenci ekspanderów tkanek prześcigają się w opracowywaniu co raz to nowszych technologii wszczepiania implantów piersi. Koncentrują się zwłaszcza na metodach, które mają pomóc kobietom po utracie piersi czy też kobietom ze zniekształconymi piersiami np. po nieszczęśliwych wypadkach.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie