Zarejestruj / Zaloguj

Fosfatydylocholina - remedium na odtłuszczenie

fosfatydylocholina
Niektóre okolice ciała są niezwykle odporne na dietę i ćwiczenia. Czasami wraz z upływem lat i zdolnością organizmu do szybkiej przemiany materii, niepotrzebne złogi tłuszczowe zaczynają odkładać w różnych partiach ciała.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Blizny - ogólnie o bliznach i ich rodzajach

korekta blizn
Blizna to przede wszystkim tkanka na nowo utworzona. Jest ona znacznie mniej wartościowa od tkanki zdrowej, a charakteryzuje się:
- zanikiem właściwego rysunku skóry (widocznego pod mikroskopem),
- ścieczeniem skóry,
- zmniejszoną sprężystością,
- brakiem włosów,
- brakiem gruczołów łojowych i potowych.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Transplantacja tłuszczu metodą LipoStructure

transplantacja tłuszczu
21 lat temu znany nowojorski doktor Sydney Coleman opracował metodę LipoStructure®, polegającą na używaniu tłuszczu jako naturalnego, „żywego” wypełniacza do modelowania ciała.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Jak starzeje się twarz i ciało - jak zapobiec śladom tego procesu?

starzenie
Lekkie załamania skóry, kurze łapki oraz zmarszczki mimiczne kształtują się na twarzy człowieka przez całe życie. Na szczęście w okresie, kiedy skóra jest młoda i bardzo elastyczna zmarszczki są niewidoczne. Prawdziwe oznaki starzenia ujawniają się dopiero po czterdziestce. Wtedy popadamy w nawyk przyglądania się sobie i szukania pierwszych oznak starzenia. Zaczynamy nawet porównywać swój wygląd z wyglądem znajomych.

Komentarze (17) Czytaj całość…

Laserowe usuwanie znamion

usuwanie znamion
Znamiona barwnikowe bywają bardzo niebezpieczne. Usunięcie ich we wczesnym stadium rozwoju w wielu przypadkach ratuje życie człowieka. Ocena znamion skórnych jest niezwykle trudna. Lekarze używają specjalistycznego dermatoskopu. Jednak sam przyrząd nie wystarcza do prawidłowej oceny zmiany skórnej. Przy tego typu diagnozie wielką rolę odgrywa wiedza i doświadczenie lekarza.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Modelowanie pośladków implantami - rodzaje implantów

implanty pośladków
Ładne kształtne pośladki są atutem w wyglądzie kobiet. Ich wielkość oraz definicja są w dużym stopniu zdeterminowane genetycznymi uwarunkowaniami budowy ciała człowieka. Nawet odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne oraz siłowe nie są w stanie w pełni wymodelować zgrabnie wystających pośladków.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie