Zarejestruj / Zaloguj

Body Jet - unikalna efektywność w modelowaniu sylwetki

body jet
Nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki? Teraz możesz wymodelować swoje ciało dzięki nowemu urządzeniu Body Jet ®.
Każda z nas wielokrotnie staje przed lustrem i szczegółowo przygląda się swojemu ciału. Tu byśmy nieco ujęły, tam byśmy nieco dodały i wtedy efekt byłby naprawę fajny. Do tej pory możliwe było dokonanie części naszych zamierzeń. Mogłyśmy poddać się zabiegowi liposukcji i wysmukleć w pewnych okolicach.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Body Jet - nowy wymiar modelowania sylwetki

body jet
Metoda Body Jet ® jako jedyna na rynku pozwala na pełne modelowanie ciała. Podczas jednego zabiegu można odessać nadmiar tkanki tłuszczowej z pewnych okolic i przeszczepić ją w inne okolice np.: usunąć tkankę tłuszczową z okolic brzucha i talii a uzyskanym tłuszczem powiększyć lub ujędrnić piersi.
 

Komentarze (2) Czytaj całość…

Modelowanie sylwetki za pomocą Vaser Lipo - ciało atlety

vaser lipo liposukcja
Proporcjonalnie ukształtowane ciało to niewątpliwie atut. Niestety nie dla każdego natura jest łaskawa i nie każdy ma uwarunkowania genetyczne, które gwarantują mu piękną sylwetkę. Niektórzy zwłaszcza mężczyźni doświadczają trudu spędzonych godzin w siłowni na treningach, które przynoszą niewspółmierne efekty do włożonego wysiłku.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Macrolane - korekta deformacji powstałych po liposukcji oraz zabiegach ...

macrolane korekta liposukcja
Celem zabiegu wykonywanego przy użyciu preparatu Macrolane™ jest krótkotrwałe wymodelowanie ciała. Czasami na skutek wcześniej przeprowadzonych operacji ciało ludzkie zmienia kształt. Niestety również w niepożądanych kierunku, przynosząc efekty, takie jak brak proporcjonalnego wyglądu, dołki w skórze, jej zwiotczenia etc. Najczęściej ciało wymaga tzw. modelingu po liposukcji, gdyż na skutek odessania znacznych pokładów tłuszczu pewne obszary ciała wyglądają nieatrakcyjnie, są zwiotczałe lub występują na nich nierówności.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie