Zarejestruj / Zaloguj

Plastyka brzucha - część I

chirurgiczna korekta brzucha
Czasami dieta nie przynosi efektu. Osoby odchudzające się wiedzą, iż niezwykle trudno jest zredukować swoją wagę. Ponadto problem jest o tyle bardziej złożony, że ciało ludzkie nie redukuje tkanki tłuszczowej w miejscach, gdzie sobie tego życzymy.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Abdominoplastyka - ogólna charakterystyka pełnej plastyki brzucha

pełna plastyka brzucha
Abdominoplastyka czyli plastyka powłok brzusznych jest zaliczana do obszernych operacji chirurgicznych, które wymagają znieczulenia ogólnego.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Operacja plastyczna brzucha - kiedy jest konieczna?

plastyka brzucha
Na skutek wielu czynników ciało człowieka ulega zmianom. Jednym z problemów, jaki wpływa na ten proces jest tycie oraz starzenie skóry. Największym problemem dla wielu kobiet i mężczyzn jest brak możliwości powrotu do sylwetki z lat młodzieńczych. Sama dieta i ćwiczenia fizyczne nie wystarczają, gdyż po 30 roku życia w skórze człowieka zachodzą nieodwracalne przemiany, tzn. zarówno mięśnie, jak i skóra tracą swą dawną elastyczność i sprężystość.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Bielizna uciskowa - rola specjalnej odzieży po zabiegu liposukcji

liposukcja i bielizna uciskowa
Efekt zabiegu liposukcji w dużej mierze zależy od postępowania po zabiegu. W okresie rekonwalescencji zalecane jest noszenie specjalnej odzieży uciskowej. Ubranie takie dostarcza ciału dodatkowego ucisku komórkom skóry. Poprzez nacisk na skórę, elastyczna bielizna pooperacyjna sprawia, że wydzielające się płyny z organizmu cofają się z powrotem do głębszych warstw tkanek skóry.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Liposukcja - rekonwalescencja po zabiegu

liposukcja rekonwalescencja
Zabieg liposukcji nie należy do bardzo skomplikowanych procedur, niemniej jednak należy mieć na uwadze, iż postępowanie po zabiegu może być kluczem do uzyskania lepszych efektów.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Body Jet - unikalna efektywność w modelowaniu sylwetki

body jet
Nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki? Teraz możesz wymodelować swoje ciało dzięki nowemu urządzeniu Body Jet ®.
Każda z nas wielokrotnie staje przed lustrem i szczegółowo przygląda się swojemu ciału. Tu byśmy nieco ujęły, tam byśmy nieco dodały i wtedy efekt byłby naprawę fajny. Do tej pory możliwe było dokonanie części naszych zamierzeń. Mogłyśmy poddać się zabiegowi liposukcji i wysmukleć w pewnych okolicach.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie