Zarejestruj / Zaloguj

Abdominoplastyka - ogólna charakterystyka modyfikowanej plastyki brzucha

abdominoplastyka
W przypadkach, gdy pacjent nie kwalifikuje się na zabieg obszernej plastyki brzucha, jest mu proponowana tzw. abdominoplastyka modyfikowana. Zabieg taki nie jest aż tak inwazyjny jak całkowita plastyka brzucha, niemniej jednak wykonywany jest on w znieczuleniu ogólnym.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Fosfatydylocholina, karnityna, kwas deoksycholowy - koktajl odchudzający

lipoliza
Prawie każdy ma problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała. Zarówno kobiety jak i mężczyźni obserwują odkładające się wałeczki tłuszczu na ciele. Osoby prowadzące zdrowy tryb życia: uważają na dietę, systematycznie ćwiczą, a jednak, w niektórych partiach ciała ich ukształtowane mięśnie ukryte są pod tłuszczem.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Miniabdominoplastyka - ogólna charakterystyka zabiegu

miniabdominoplastyka
Plastyka brzucha jest zabiegiem, który może być wykonywany zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Miniabdominoplastyka jest operacją mniej inwazyjną od pełnej oraz modyfikowanej plastyki brzucha.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Liposukcja ogólna charakterystyka różnych technik

liposukcja  charakterystyka metod
W poniższym artykule przedstawiamy ogólną charakterystykę różnorodnych technik liposukcji. Opisujemy zarówno te, które były stosowane w przeszłości, jak i te, które stosuje się obecnie.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Plastyka brzucha - część II

plastyka brzucha
Częściowa plastyka brzucha, tzw. mini abdominoplastyka jest zabiegiem znacznie mniej rozległym od pełnej „operacji podwiązania brzucha”.

Komentarze (11) Czytaj całość…

Plastyka brzucha - część I

chirurgiczna korekta brzucha
Czasami dieta nie przynosi efektu. Osoby odchudzające się wiedzą, iż niezwykle trudno jest zredukować swoją wagę. Ponadto problem jest o tyle bardziej złożony, że ciało ludzkie nie redukuje tkanki tłuszczowej w miejscach, gdzie sobie tego życzymy.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2017 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie