Zarejestruj / Zaloguj

Botox od 18 lat?

botox dla młodych
Chodząc na regularne wizyty do dentysty, człowiek zapobiega powstawaniu ubytków w zębach. Poddając się badaniom okresowym, ludzie prewencyjnie przeciwdziałają chorobom. Społeczeństwo robi wiele rzeczy w celu zabezpieczenia się przed utratą zdrowia. Obecnie lawinowo rośnie liczba młodych osób, która chce jak najdłużej cieszyć się swoją urodą. Jędrna skóra, bez zmarszczek to ważne atuty, o które warto zabiegać.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Botox - początki stosowania

botox charakterystyka preparatu
Botox wywodzi się od nazwy toksyny botulinowej typu A, bakteryjnej egzotoksyny wytwarzanej przez bezwzględnie beztlenowe laseczki Clostridium botulinum oraz kilku innych przedstawicieli tego rodzaju. Toksyna ta jest silną neurotoksyną. Toksyczne działanie toksyny botulinowej polega na trwałym połączeniu z płytką nerwowo-mięśniową i porażeniu skurczu mięśnia.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Botox lift - uzupełnieniem leczenia implantologicznego

botox lift
Czy można po wyjściu od stomatologa wyglądać młodziej, o co najmniej 5 lat? Okazuje się, że kliniki stomatologii estetycznej, co raz częściej łączą leczenie implantologiczne z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Odkryli, bowiem że takie zintegrowane współdziałanie wielu specjalistów pozwala na zwiększenie efektów estetycznych leczenia, a tym samym wpływa pozytywnie na zadowolenie pacjenta/ki.


Dental Spa

dental spa
Dental Spa kliniki stomatologiczne, w których zabiegi z zakresu szeroko rozumianej stomatologii łączone są z zabiegami medycyny estetycznej i SPA.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Liquid Face Lift - odmładzanie bez skalpela

mlody wyglad
Poprawa wyglądu najczęściej kojarzy się z operacjami plastycznymi, które w sposób skuteczny i trwały potrafią ludziom odjąć kilka, a nawet kilkanaście lat. Czyżby jedynym rozwiązaniem na odmłodzenie wizerunku było położenie się „pod nóż”? Czyżby jedyną możliwością na uniknięcie przedwczesnego starzenia było poddanie się inwazyjnemu liftingowi (chirurgicznemu naciąganiu skóry)?

Komentarze (1) Czytaj całość…

Botox - metodą na nadpotliwość stóp

botox nadpotliwość
Pocenie jest naturalnym procesem prowadzącym do wyrównania temperatury ciała. Pomimo tego, że jest objawem naturalnym, to czasami wprawia ludzi w duże zakłopotanie. Zwłaszcza, jeśli przeradza się w nadpotliwość, która objawia się nadmiernym wydzielaniem potu w określonych okolicach ciała. Może być ona spowodowana wewnętrznymi uwarunkowaniami organizmu lub być wynikiem chorób np. cukrzycy.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie