Zarejestruj / Zaloguj

Cała prawda o botoksie – odpowiadamy na najczęstsze pytania kobiet

Botoks to jedna z najpopularniejszych metod redukcji zmarszczek mimicznych, pojawiających się w wyniku skurczu mięśni twarzy. Wokół bezpieczeństwa jego stosowania toczy się nieustanna dyskusja. Ile jest prawdy w plotkach na temat botoksu?

Komentarze (1) Czytaj całość…

Liquid Face Lift - ogólna charakterystyka zabiegu

liquid face lift
Twarz ludzka zmienia wygląd na skutek utraty kolagenu oraz elastyny, co skutkuje w utracie jędrności skóry. Latami wyżej opisany proces postępuje i skóra zaczyna nieestetycznie obwisać i formować bruzdy oraz fałdy.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Botox - zagrożenia związane z uzależnieniem się od zabiegów ...

botox przeciwskazania
Zabiegi przeciwzmarszczkowe przy użyciu toksyny botulinowej wzbudzają wiele kontrowersji. W USA lekarze coraz częściej odmawiają pacjentom/kom wykonania zabiegu, gdyż obserwują u nich uzależnienie się od tzw. zastrzyków młodości. Dodatkowo, bardzo często, u niektórych osób rozpoznane jest chorobliwe i przesadne przejmowanie się zmarszczkami.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Toksyna botulinowa typu A - historia preparatu Botox

botox
Toksyna botulinowa typu A (BOTOX® Cosmetic) to chemiczna mieszanina kilku różnych białek, wytwarzana przez bezwzględnie beztlenowe laseczki Clostridium botulinum, które zawierają tę samą toksynę, która powoduje zatrucie jedzenia.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Trądzik - zapobieganie powstawaniu trądziku za pomocą Botox'u

botox, trądzik
Trądzik jest chorobą skóry, która dotyka wiele osób. Ujawnia się w okresie dojrzewania i może towarzyszyć nam nawet po trzydziestce, czy czterdziestce. Niestety trądzik, to nie tylko krosty, guzki, czy też stany zapalne, to również blizny potrądzikowe, które pojawiają się w okresie gojenia się skóry. W związku z powyższym, niezmiernie ważnym działaniem jest zapobieganie powstawaniu trądziku.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Odmładzanie okolicy oczodołowej - modelowanie młodego spojrzenia

odmladzanie oczu
Dotychczas wrażliwe okolice oka były traktowane z dużą rezerwą podczas wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Niektórzy lekarze wręcz omijali okolice oka, nie wykonując w tym obszarze żadnych zabiegów. Skóra wokół oczu jest wyjątkowo wrażliwa, delikatna i cienka.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie