Zarejestruj / Zaloguj

Sonoskin LDM - nowa technologia ultradźwiękowa

sonoskin LDM
Procesy syntezy i rozkładu w tkance łącznej są zawsze w stanie równowagi dynamicznej. Jej naruszenie prowadzi do różnych problemów dermatologicznych. Ważną rolę w tych procesach odgrywają metaloproteinazy macierzy (MMP), które są odpowiedzialne zarówno za fizjologiczny jak i patologiczny rozkład tkanki łącznej (szczególnie kolagenu).


Kelo-cote? Żel silikonowy do leczenia blizn

Kelo-cote żel silikonowy
Kelo-cote® został opracowany by pomóc w leczeniu blizn starych i nowopowstałych.  Jest skuteczny w leczeniu wszystkich rodzajów blizn: pooperacyjnych, pooparzeniowych, pourazowych, potrądzikowych, po cesarskim cięciu. Preparat jest szczególnie przydatny do stosowania na mniejsze powierzchnie skóry.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Derm Acte do pielęgnacji domowej oraz profesjonalnych zabiegów anty-age

Derm Acte
Derm Acte, która na polskim rynku pojawi się już w styczniu, to profesjonalna linia medispa, która doskonale uzupełni ofertę instytutów kosmetycznych, gabinetów dermatologicznych i kosmetyki estetycznej. Spełnia oczekiwania kobiet szukających ultra-specjalistycznych rozwiązań dla swojej skóry. To propozycja zwłaszcza dla tych osób, które nie są gotowe na zabiegi chirurgiczne.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Breast Care - krem do ujędrniania i pielęgnacji biustu

Breast Care
Biust świadczy nie tylko o Twojej kobiecości, ale jest niezwykle delikatną częścią kobiecego ciała, która wymaga regularnej pielęgnacji. Zaniedbana skóra biustu sprawia, że piersi tracą sprężystość i opadają.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Eye Contour Flash - przeciwzmarszczkowy żel na kontur oka

Eye Contour Flash
Skóra wokół oczu jest szczególnie narażona na negatywne oddziaływanie wolnych rodników. Sal 29 Eye Contour to dermokosmetyk do pielęgnacji konturu oczu, wysoce aktywne produkt przeciwstarzeniowy, który skutecznie opóźnia proces starzenia się skóry.

Komentarze (35) Czytaj całość…

Rewitalizująca odżywka do włosów

Rewitalizująca odżywka Foltene Pharma
Rewitalizująca odżywka do włosów Folente Pharma to łagodna emulsja opracowana specjalnie w celu odżywiania i ochrony wszystkich rodzajów włosów,  a zwłaszcza włosów suchych i zniszczonych.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie