Zarejestruj / Zaloguj

Kiedy najlepiej jest zrobić sobie peeling chemiczny?

Wykonywanie peelingów jest szczególnie zalecane wiosną oraz jesienią, czyli wtedy, kiedy słońce nie jest zbyt ostre. Po zabiegu należy stosować kremy z filtrami, najlepiej z faktorem powyżej 30. Skóra  może być trochę zaróżowionabezpośrednio po peelingu.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Czy mogę zrobić sobie peeling kwasami zimą?

peeling zimą
Peelingi kwasami (inaczej mówiąc peelingi chemiczne) nie mogą być wykonywane zimą ani latem. Najlepszym okresem na taki zabieg jest wczesna wiosna oraz jesień. Skóra po zabiegu kwasami (nawet tymi o niskim stężeniu 30 – 40%) jest bardzo wrażliwa i delikatna.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Czy przed urlopem mogę poddać się peelingowi chemicznemu?

peeling chemiczny
Przed planowanym urlopem letnim i związanym z nim opalaniem najlepiej jest zrezygnować z zabiegów, podczas których stosowane są kwasy owocowe oraz inne substancje chemiczne silnie złuszczające naskórek.


Czy peeling migdałowy mogę wykonać latem?

Peeling migdałowy, kryjący się również pod nazwą Mandel Peel może być wykonywany przez cały rok bez ryzyka hiperpigmentacji, gdyż nie zawiera substancji fotouczulających.  


Mam garba na nosie, nie chcę mieć operacji, co mogę zrobić?

FAQ ilustacja

Lekarze specjalizujący się w iniekcji wypełniaczy tkankowych, potrafią wykorzystać wypełniacze np. na bazie kwasu hialuronowego do korekty nosa. Stosując odpowiednią technikę wstrzyknięć mogą optycznie poprawić wygląd nosa, całkowicie lub częściowo niwelując np. tzw. garb. Mogą również wymodelować ładny grzbiet lub czubek nosa.


Jestem bardzo otyła, czy coś medycyna estetyczna mi zaoferuje?

FAQ ilustacja

Obecnie szeroko stosowane są zabiegi wykorzystujące prąd RF np. VelaShape. Zabiegi tego typu rozbijają tłuszcz. Pomagają w odzyskaniu utraconej, młodzieńczej figury.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie